torstai 28. tammikuuta 2016

Linnanmäki ranneke 2016Lasten Päivän Säätiö tarjoaa taas tänä vuonna JHL:n yhdistyksille Isohupirannekkeita tuettuun hintaan. Tämän lisäksi yhdistyksemme tukee 7 eurolla kutakin rannekehankintaa.
Näin ollen Isohupirannekkeen hinta jäsenelle on 25 euroa. Kukin jäsen voi ostaa tähän hintaan rannekkeita myös perheelleen, maksimissaan kuitenkin 10 ranneketta.


Nimi ja rannekkeiden määrä laitetaan oheiseen listaan, joka tulee toimittaa Kari Kiiskille/Töölön rv-huolto 15.4.2016 mennessä. Summa maksetaan yhdistyksen tilille FI34 1011 3000 2045 77 viimeistään 15.4.2016. Maksun saajaksi Helsingin raidetyöntekijät JHL ry ja viestikenttään oma nimi ja rannekkeiden määrä.  

1 kommentti:

  1. Voiko näitä vielä saada? Nyt vasta eksyin tänne tällaiselle sivulle. Kurjaa, ettei tästä rannekehommasta ole missään ilmoitustauluilla tai muualla mainosta. Jonain aikasempana vuotena näitä kun ainakin sai ostettua ihan lippukassasta?

    Terkuin kuski, joka mielellään perheelleen ostaisi halvempia lippuja.

    VastaaPoista